Internetowy portal edukacyjno-krajoznawczy: www.nasze.kujawsko-pomorskie.pl

czwartek, 14.4.2011

9 grudnia 2010 roku ruszył przygotowany przez Urząd Marszałkowski internetowy portal edukacyjno-krajoznawczy www.nasze.kujawsko-pomorskie.pl. Portal ten powstał w ramach programu edukacji regionalnej, który służy krzewieniu o naszym województwie. Ma on byc źródłem wiedzy o historii, tradycji, kulturze oraz walorach krajoznawczych i przyrodniczych województwa kujawsko-pomorskiego. Redakcja portalu chętnie zamieści informacje o wydarzeniach związanych z edukacją regionalną: konkursach, wystawach, prelekcjach, publikacjach, spotkaniach, organizowanych przez biblioteki. Informacje te umieszczone zostaną w zakładce Dla nauczycieli i opiekunów – Dobre praktyki.

Jeśli chcielibyście Państwo pochwalić się swoimi dotychczasowymi działaniami z zakresu edukacji regionalnej na stronie portalu, to bardzo prosimy o przesłanie materiałów (tekst + foto) do 20 kwietnia 2011 roku na adres: Lukasz.Opara@wimbp.bydgoszcz.pl