Ostatnie w karnawale

czwartek, 23.2.2012

Deszczowa noc Jodi Picoult nie była na pewno książką roku  Dyskusyjnego Klubu Książki, a jeżeli tak to raczej in minus. Uczestnicy lutowego spotkania DKK odbywającego się w naszej bibliotece surowo ocenili lekturę. Nie przeszkodziło to w miłym prawie dwugodzinnym spotkaniu, stale rosnącego grona klubowiczów.

Następne spotkanie DKK odbędzie się w czytelni biblioteki szubińskiej 23 marca o godz. 17:00.Tematem dysputy będzie autobiografia Danuty Wałęsy pt. “Marzenia i tajemnice”.  Tradycyjnie namawiamy Państwa do uczestnictwa w zabawie literackiej, polegającej na wspólnym czytaniu tej samej pozycji i miłej dyskusji na kanwie lektury. Książkę będzie można pobrać w wypożyczalni dla dorosłych RBP w Szubinie. Zapraszamy!