Jesienne wizyty w naszej bibliotece

środa, 16.10.2024

Szubińska biblioteka publiczna od lat prowadzi cykl spotkań z uczniami Szkoły Specjalnej. Dobrym pretekstem do obecnych wizyt w naszej książnicy jest obecna pora roku. Jesień to piękny czas, mieniący się kolorem barw. Jest to czas, gdzie w pełni możemy korzystać z darów natury. Kolory jesieni stały się inspiracją spotkania w oddziale dla dzieci szubińskiej biblioteki w środę 16.października. Panie nauczycielki ze Szkoły Specjalnej w Szubinie Katarzyna Pietrzak i Aleksandra Strzyżewska wspólnie ze swoimi podopiecznymi wykonywały piękny jesienny stroik, który podarowały oddziałowi dla dzieci. Bibliotekarka Pani Hania Werbicka przeczytała uczniom fragmenty książki „Wesoły Ryjek i Jesień” Wojciecha Widłaka.