15-lecie Klubu Miłośników Fotografii FLESZ

niedziela, 15.5.2016

W piątek, 13 maja 2016 r, w murach Rejonowej Biblioteki Publicznej odbyła się uroczystość 15-lecia Klubu Miłośników Fotografii FLESZ. Jubileuszowi towarzyszyła okolicznościowa wystawa zbiorowa członków grupy, której przewodzi od lat Andrzej Wrona. Prezes Flesza  odebrał wiele  serdecznych gratulacji od licznie zgromadzonej widowni. Wydarzeniem  stał się  pokaz multimedialny  zdjęć fotografików, który przygotowali Marek Nikodem i Kamil Libront. Miłym akcentem był wspaniały tort urodzinowy.  Warto przypomnieć, że grupa powstała w murach naszej biblioteki. Tu też ma swoją galerię. W ciągu minionych 15 lat odbyło się  w bibliotece  około 90 wystaw zbiorowych i indywidualnych. Ekspozycje Flesza zawsze cieszą się wielkim zainteresowaniem. Nam pozostaje zaprosić Państwa do oglądania tej wyjątkowej, jubileuszowej wystawy.

Foto powierzone