Biblioteczne wakacje w Samoklęskach Małych

poniedziałek, 30.7.2018

W filii bibliotecznej w Samoklęskach Małych na dzieci i młodzież czeka wiele atrakcji w ramach projektu „Wakacje w bibliotece” dofinansowanego przez Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych gminy Szubin. Odbywają się zajęcia plastyczne, literackie, zabawy ruchowe. Dużym zainteresowaniem cieszyły się lipcowe podchody zorganizowane podczas „Nocy w bibliotece”. Nie zabrakło też innych atrakcji.  Był też czas na spotkanie z socjoterapeutą Mirosławem Rzeszowskim. W filii bibliotecznej działa także kawiarenka internetowa, można również zagrać w bilard, tenisa stołowego oraz cymbergaja. Uczestnicy zajęć otrzymują napoje oraz słodki poczęstunek. Całość zajęć przygotowuje i prowadzi kier. biblioteki P. Grażyna Gabryszewska.