Ciąg dalszy wakacji z biblioteką

czwartek, 21.7.2022

Dalszy ciąg wakacyjnych zajęć w Bibliotece upłynął głównie na zajęciach techniczno-plastycznych.

W środę dzieci lepiły figurki z masy solnej, które w następnym tygodniu wakacji będą malować farbami. Pomysłów było mnóstwo. Powstały m.in.: misie, pieski, pizze, bułki, krajobrazy, a także pierogi ukraińskie :). Następnie udaliśmy się przed bibliotekę malować kredami. Zrobiliśmy sobie także małą potańcówkę przy muzyce, a na koniec zajęć chętne dzieci mogły się wykazać w czytaniu pozostałym dzieciom bajek.

W czwartek, wspólnymi siłami wykonaliśmy duże akwarium. Dzieci bardzo zaangażowały się w robienie rybek, rozgwiazd, koników morskich, muszelek, a nawet syren i wodorostów. Po skończonej pracy, ze względu na temperaturę na zewnątrz, dzieci zostały poczęstowane pysznymi lodami, które dały przyjemne orzeźwienie. Kolejny tydzień minął bardzo szybko. Już dziś zapraszamy na następne zajęcia w najbliższy wtorek.