Deszcz i mgły według Flesza

czwartek, 27.11.2014

Jesień odcisnęła swe piętno na prezentowanych zdjęciach Flesza. Tytułowe “Deszcz i mgły” pokazane zostały w licznych, czasem zaskakujących odsłonach.

W piątek, 21 listopada 2014 r. odbył się wernisaż wystawy zbiorowej członków Klubu Miłośników Fotografii Flesz z Szubina. Na otwarcie przybyli licznie przyjaciele Flesza, przedstawiciele władz samorządowych, miłośnicy fotografii. Tym razem tematyka wystawy zbiegła się wyjątkowo z panującą porą roku tworząc swoiste kontinuum artystyczne manifestującej swe oblicze pogody.

Na listopadowej wystawie swoje prace wystawili: Agata Januszewska, Małgorzata Staszak, Iwona Dudek, Bogdan Adamczyk, Marek Nikodem, Mirosław Rzeszowski, Tomasz Leśniewski, Andrzej Wrona, Roman Nawrocki, Krzysztof Suszek, Kamil Libront. Wystawę oglądać można do końca grudnia, w godzinach otwarcia biblioteki. Zapraszamy!

Dyrektor Rejonowej Biblioteki Publicznej w Szubinie
Mirosław Rzeszowski