Dyskusyjny Klub Książki zaprasza w swoje szeregi

środa, 1.2.2023

Dyskusyjny Klub Książki w szubińskiej bibliotece na spotkaniu w ostatni dzień stycznia omawiał książkę Toshikazu Kawaguchi pt. „ Zanim wystygnie kawa” Światowy bestseller sprzedany w ponad milionowym nakładzie skłonił nas do żywej dyskusji o tym czy cofnięcie się w czasie zapewniło by nam uniknięcie błędów życiowych, czy też popełnilibyśmy nowe unikając dawnych potknięć. O tym właśnie była tez fabuła naszej lektury. Wszyscy uczestnicy spotkania byli zgodni co do wysokich walorów literackich książki ciekawej również ze względów formalnych: powstała na kanwie sztuki teatralnej pisarza,który także reżyserem i dramatopisarzem.Dyskusyjny Klub Książki skupia osoby lubiące czytać. Raz w miesiącu spotykamy się by omówić wybraną, wspólna lekturę. Zapraszamy do naszego klubu. Więcej informacji udzielają bibliotekarki w wypożyczalni głównej szubińskiej biblioteki.