Dzień Babci i Dziadka w Chomętowie

wtorek, 29.1.2019

We wtorek, 29 stycznia Rada Sołecka wsi Chomętowo przy współudziale świetlicy i biblioteki publicznej w Chomętowie tradycyjnie zorganizowało spotkanie z okazji Dnia Seniora. W części artystycznej wystąpiły dzieci z kółka teatralno – muzycznego „Nasza przystań” działającego przy Świetlicy Wiejskiej w Chomętowie oraz laureaci konkursu kolęd ze Szkoły Podstawowej w Kowalewie. Przedstawiono również bajkę „Czerwony Kapturek” przygotowaną przez panią Elżbietę Wendland. Występujących aktorów Seniorzy nagrodzili gromkimi brawami. Uroczyste spotkanie trwało do późnych godzin popołudniowych, było również wspaniałą okazją do miłych rozmów i wspomnień przy kawie i pysznym cieście. Na pożegnanie wszyscy Seniorzy otrzymali drobne upominki.