Dzień Dziecka w Chomętowie

środa, 13.6.2012

Dzień Dziecka to zdecydowanie ulubione święto najmłodszych. Właśnie dlatego w Chomętowie odbył się festyn, zorganizowany przez Parafialny Zespół Caritas przy współpracy z miejscową szkołą podstawową, sołtysami z okolicznych wsi, świetlicą wiejską i biblioteką w Chomętowie.

Atrakcji było wiele. Dzieci miały okazję brać udział w zabawach i w konkurencjach sportowych. Chłopcy rozegrali mecz piłki nożnej, a dziewczynki grały w mini piłkę siatkową. Ponadto każdy uczestnik festynu tego dnia mógł mieć pomalowaną twarz zgodnie ze swoim życzeniem. Nie zabrakło także słodyczy.

Mimo niskiej temperatury nie zabrakło słońca tego dnia – tego na niebie i tego na twarzach naszych najmłodszych, dlatego ten dzień uznajemy za udany.

Rejonowa Biblioteka Publiczna w Szubinie
Filia w Chomętowie