Ferie w Bibliotece w Rynarzewie

poniedziałek, 13.2.2012

Rejonowa Biblioteka Publiczna w Szubinie Filia w Rynarzewie zaprasza dzieci na zajęcia w czasie ferii od godz.11:00 do 13:00. Biblioteka zapewnia materiały i słodki poczęstunek. Poniżej program zajęć:

13.02. – ,,Plastyczne zimowisko” – zajęcia plastyczne. Ocalić baśń od zapomnienia – czytanie baśni dla dzieci.

14.02. – ,,Walentynki w bibliotece” – inscenizacja do wiersza ,,Żuk” Jana Brzechwy w wykonaniu dzieci. Karnawałowe wypieki.

15.02. – Karnawał w bibliotece – zabawa przy muzyce dla wszystkich dzieci od godz.17:00 do 19:00.

16.02. – Spotkanie czytelnicze, podczas których dzieci i młodzież będą mogły czytać wspólnie wybrane fragmenty książek. Inspiracją zajęć będą książki Grzegorza Kasdepke.

20.02 – Cykl zajęć dla dzieci pod wspólnym tytułem ,,Siedmiomilowe buty”. Konkurs plastyczny na ilustrację wiersza Jana Brzechwy pt. ,,Siedmiomilowe buty”.

21.02. – ,,Nie tylko siedmiomilowe buty” – konkurs plastyczny polegający na wykonaniu oryginalnego pojazdu bajkowego. Zajęcia z rękodzieła z instruktorem.

22.02. – Warsztaty taneczne z instruktorem. Bajkowa zgaduj – zgadula.

23.02. – Warsztaty plastyczne z instruktorem. Bajkowe kalambury – konkurs polegający na pokazywaniu za pomocą gestów i mimiki tytułów bajek.

Rejonowa Biblioteka Publiczna w Szubinie
Filia w Rynarzewie