Festyn i Dzień Dziecka w Chomętowie

poniedziałek, 30.5.2022

W dniu 29 maja odbył się Festyn pod hasłem „Święto Chomętowa”. W czasie trwania imprezy odbyło się wiele konkurencji sportowych: rzut kaloszem, rzut do celu. Najwięcej radości wywołały konkurencje: zjedzenie pączka bez pomocy rąk, kto ma więcej piegów, łakomczuszek. Ponadto Panie wykonały pokaz tańca Zumby, a dzieci z Kółka Teatralnego działającego przy Świetlicy Wiejskiej w Chomętowie wystawiły przedstawienie pt. „Jaś i Małgosie”. Dodatkową atrakcją była konkurencja sprawnościowa przygotowana przez Druhów z OSP Chomętowo, a także dmuchany tor przeszkód. Organizatorzy: Sołtys i Rada Sołecka Wsi Chomętowo, Biblioteka Publiczna w Chomętowie,Świetlica Wiejska w Chomętowie. Dziękujemy sponsorom festynu. Byli nimi: Bank Spółdzielczy w Szubinie, Przedszkole „Iguś” w Chomętowie, Urząd Miejski w Szubinie, Rejowa Biblioteka Publiczna w Szubinie.