Królowa Śnieżka i witraże w Królikowie

środa, 21.2.2018

Biblioteka Publiczna w Królikowie wraz z Świetlicą Wiejską przygotowały dla dzieci zajęcia pt.
“ Ferie na wesoło “ . Program zajęć obejmował wspólne pieczenie słodkości, w którym dzieci mogły pochwalić się swoimi kulinarnymi zdolnościami a także przygotowanie teatrzyku kukiełkowego
pt. “ Królewna Śnieżka “. Przedstawienie niebawem  obejrzy rodzina. Dzieci samodzielnie zrobiły kukiełki oraz dekoracje potrzebne do przedstawienia. Podczas ferii odbywają się zajęcia plastyczne, na których najmłodsi mają okazję „stworzyć” witraże farbkami witrażowymi. W programie nie brakuje zabaw oraz gier planszowych. Na zwycięzców czekają drobne nagrody. Dla organizatorów zajęć nagrodą jest szeroki uśmiech na twarzach dzieci.