Książki i hand made w Rynarzewie

poniedziałek, 13.2.2023

Ferie zimowe w rynarzewskiej bibliotece upłynęły głównie na zajęciach rękodzieła. Uczestnicy zajęć rozpoczęli od wykonywania domków z pudełek po mleku, na kolejnych wykonywali serca walentynkowe metodą 3D. W trakcie wycieczki hulajnogą po bibliotece dojechali do Chin. To co uczestnikom najbardziej kojarzyło się z tym krajem to lampiony. Wykonali więc je w swoim zakresie. Na zakończenie warsztatów wykonano pisanki a właściwie malowanki farbami. Motywacja była duża do starannego wykonania, powstałe gotowe prace można było zabrać do domu. Dzieci też chętnie korzystały z książek i gier planszowych. W czasie zajęć panowała miła atmosfera. Uczestnicy warsztatów zawarli nowe znajomości, pomagali sobie nawzajem. Ferie minęły, ale biblioteka wraca do spotkań piątkowych, najbliższe już 24 lutego o godz. 15:00. Zapraszamy chętnych od udziału w zajęciach – podsumowała P. Wiesława Siódmiak, organizatorka zajęć i kierownik filii bibliotecznej w Rynarzewie.