Lato w bibliotece w Samoklęskach Małych

czwartek, 25.8.2011

Filia biblioteczna w Samoklęskach Małych przygotowała dla dzieci i młodzieży propozycje aktywnego wypoczynku, pełnego sportu, przygód i zabawy wśród relaksującej przyrody. Dużym zainteresowaniem cieszyły się gry zespołowe i zabawy w terenie oraz zajęcia artystyczne.

Dzieci będące uczestnikami zajęć wakacyjnych w bibliotece oraz w świetlicy wiejskiej w Starym Jarużynie wykonały prace plastyczne w ramach konkursu zorganizowanego przez RBP w Szubinie pod hasłem: ”Mój świat”.

Spotkania w bibliotece były okazją do zabaw  literackich, językowych, sportowych i tanecznych. Dzieci uczestniczyły w pieszych wycieczkach po najbliższej okolicy. Dużym zainteresowaniem cieszyły się podchody podczas których rozwiązywano zadania i łamigłówki. Oferta biblioteki przygotowana na wakacje to nie tylko książki, ale także pełne zabawy, śmiechu i nauki spotkania.

Rejonowa Biblioteka Publicznie w Szubinie
Filia w Samoklęskach Małych