Medal im. ks. Jana Kleina przyznany P. Jackowi Andruszkiewiczowi

piątek, 14.4.2023

Z przyjemnością informujemy, że w piątek 14 kwietnia w szubińskiej bibliotece miała miejsce uroczystość wręczenia medalu im. ks. Jana Kleina p. Jackowi Andruszkiewiczowi współtwórcy i prezesowi Stowarzyszenia Karina Uśmiechu w Szubinie, działaczowi Stronnictwa Demokratycznego. Jacek Andruszkiewicz dał się również poznać jako człowiek żywej, żarliwej i zaangażowanej wiary. Wraz z żoną Gabrielą od 1991 roku uczestniczył w formacji Domowego Kościoła, gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Zycie. Medal ks. Jana Kleina przyznaje raz w roku Kapituła Szubińskiego Towarzystwa Kulturalnego min. za wybitną działalność kulturalną i społeczną na rzecz społeczności miasta i gminy Szubin. Wszystkiego najlepszego szanowny laureacie!:)