Na falach Radia Nakło 107,5

wtorek, 18.8.2015

W piątek, 14 sierpnia 2015 r., na terenie Rejonowej Biblioteki Publicznej w Szubinie rezydowało popularne w Szubinie Radio Nakło. Mieliśmy okazję opowiedzieć radiosłuchaczom o naszych działaniach letnich dla dzieci i zbliżających się atrakcjach: rozbieraniu wystawy z udziałem jej bohaterów, czyli każdego kto widnieje na zdjęciu i ma ochotę otrzymać je w prezencie – 17-go września od godz. 10:00 do 18:00 oraz o zbliżającym się wernisażu wystawy zbiorowej pt.: “Przyroda Pałuk” autorstwa Szymona Cybulskiego, Pawła Dobiesa, Grzegorza Gusta i Jerzego Napierały. Otwarcie ekspozycji 18-tego września o godz. 18:00. Do stoiska Radia Nakło dotarli też goście. Między innymi burmistrz Szubina Artur Michalak, dyrektor Domu Kultury Alina Gordon, prezes grupy Plama’s Hanna Zawadzka-Pleszyńska i inni. Słuchajcie z nami Radia Nakło 107,5 Warto!

fot. RBP w Szubinie

Dyrektor Rejonowej Biblioteki Publicznej w Szubinie