Nagrodzeni w konkursie plastycznym w bibliotece w Rynarzewie

środa, 27.9.2023

Tegoroczne wakacje w rynarzewskiej bibliotece już za nami, ale zakończenie nastąpiło 26.09.2023 r. W wakacje gościliśmy Panią Annę Nataszę Żłobińską z Annowa, która zapoznała uczestników wakacyjnych spotkań w bibliotece ze swoją książką pt. „Bajki na trzy serca” i zaproponowała konkurs plastyczny. Uczestnicy wykonali prace do wybranego opowiadania. Pani Anna ufundowała pięć wspaniałych nagród rzeczowych a biblioteka pięć nagród książkowych dla pozostałych uczestników. We wtorkowe popołudnie nastąpiło wręczenie nagród. Nagrody odebrali – Ania, Wojtek i Nicola. Natomiast za Mikołaja i Wojtka z Grudziądza nagrody odebrała babcia Maria. Wyróżnienia trafiły do Zosi, Jadzi, Lenki, Alana i Amelii. Każdy otrzymał również pamiątkowy dyplom. Popołudnie minęło w wesołej atmosferze i wspomnieniach wakacyjnych. Spotkanie przygotowała i prowadziła bibliotekarka Wiesława Siódmiak.