Nasza Krajna i Pałuki – Twoje Centrum inspiracji

sobota, 17.11.2012

W piątek 16 listopada w Rejonowej Bibliotece Publicznej w Szubinie odbyło się otwarcie wystawy fotograficznej dorobku Lokalnej Grupy Rybackiej “Nasza Krajna i Pałuki”. Wernisaż poprzedziło wystąpienie dyrektor biura P. Ewy Pieruckiej i członka zarządu organizacji P. Małgorzaty Łapaczyńskiej. Zebrani usłyszeli o licznych inicjatywach Grupy Rybackiej, zorganizowanych pokazach oraz konkursach i festynach.

Świetną ilustracją do wypowiedzi działaczek było prawie czterdzieści fotografii dokumentujących aktywność grupy. Na otwarciu wystawy pojawili się m.in.: Tadeusz Sobol starosta nakielski oraz Ignacy Pogodziński burmistrz Szubina.

Dodajmy, wystawę można oglądać w galerii Flesz, w szubińskiej bibliotece, w godzinach pracy książnicy. Ekspozycja będzie czynna do 12 grudnia. Zapraszamy!

fot. Małgorzata Staszak

Dyrektor Rejonowej Biblioteki Publicznej w Szubinie