Malarstwo i fotografia – dwa oblicza piękna!

sobota, 18.2.2017

Dwie wystawy czekają na was w szubińskiej bibliotece. W Galerii Flesz znajdziecie różnorodne tematycznie zdjęcia prezentujące zimę z wieloma jej urokami. Nie brakuje tu szerokich panoram i zdjęć makro, pięknych widoków i zdjęć portretowych. Na piętrze w Galerii Debiutów swoje  akwarele i pastele pokazała Katarzyna Baszak mieszkanka Brzózek. Katarzyna jest terapeutką,  pedagogiem, nauczycielką  i malarką. Nie stroni także od rzeźby. Jej gliniane dzieła, wypalane w piecu budzą powszechne zainteresowanie. Główną inspiracją artystki jest natura toteż na wystawie znalazły się ptaki, drzewa i kwiaty w przepięknych kolorach. Jeśli chcecie się przekonać jak piękno widzą twórcy przyjdźcie do naszej biblioteki przekonać się o tym. Wystawy czynne w godzinach pracy biblioteki. Malarstwo do 13 marca, fotografia do 30 marca. Zapraszamy!