Noc i dzień w rynarzewskiej bibliotece!

środa, 9.8.2017

Już po raz kolejny biblioteka i świetlica w Rynarzewie zaprosiły dzieci na noc pełną atrakcji. Pierwszym punktem programu były nocne podchody po ulicach Rynarzewa. Po kolacji odbył się nocny seans filmów, który trwał do godzin porannych. W przerwie był nocny spacer nad Noteć. Nie zabrakło także gier i zabaw, tańca. Na sen przyszedł czas po czwartej rano! Syci wrażeń i zmęczeni posnęli wśród książek. W nocnej przygodzie, z 3 na 4 sierpnia, w bibliotece udział wzięło 22 dzieci. Zajęcia przygotowane i przeprowadzone przez P. Krystynę Zębałę z ekipą świetlicy i wolontariuszami odbywały się w ramach akcji ,, Lato w bibliotece’’ dofinansowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Szubinie.