Noc w bibliotece w Rynarzewie

wtorek, 11.2.2014

To już 6 lutego 2014 r. Wszystko co dobre szybko się kończy – a w szczególności “Noc w bibliotece”. Jednak najważniejsze są miłe wspomnienia, a tych z pewnością uczestnikom nie będzie brakowało. Podróżowaliśmy po baśniowych krainach, w których spotkaliśmy bohaterów tych znanych i mniej znanych, aż trafiliśmy na bal karnawałowy u Kopciuszka, na którym pojawił się Czarnoksiężnik z krainy Oz, który zaprosił wszystkich na kolację. Uczestnicy spotkania zostali obdarowani słodyczami.

Mamy nadzieję, że noc  spędzona w bibliotece była dużym przeżyciem dla młodych czytelników. Zależy nam bardzo by zachęcić dzieci do przychodzenia do biblioteki i przekonać je, że świat książki i bajek może być niezwykle ciekawy. Mamy nadzieję, że to się w Rynarzewie udało.

Rejonowa Biblioteka Publiczna w Szubinie
Filia w Rynarzewie