Noc w szubińskiej bibliotece za nami:)

sobota, 3.6.2017

Noc w szubińskiej bibliotece

Trzecia ogólnopolska “Noc w Bibliotece” miała swoją edycję także w Szubinie. Pod hasłem ” Biblioteka Porusza” bawiło się u nas 52 dzieci! Program  szubiń- skiej książnicy był bogaty: zaczęliśmy grą miejską następnie była Zumba prowadzona przez Paulinę Kluczyńską, ognisko przy namiocie z kiełbaskami i pieczonymi ziemniakami. To nie był jednak koniec! Zaprosiliśmy dzieci na nocny seans filmu przygodowego pt. ” Biuro detektywistyczne Lassego i Mai” sponsorowanego przez koordynatora akcji ogólnopolskiej. Były tez gry i zabawy, a dla pasjonatów piłki nożnej transmisja meczu. Równo o północy przyszedł czas na sen dzieci. Już od wczesnego rana ruszył muzyczny koncert życzeń bo dzieci były od dawna na nogach! Noc udała się dzięki zaangażowaniu i wielkiej pracy włożonej przez pracowników szubińskiej biblioteki, którzy pomagali w opiece nad dziećmi, w organizacji zajęć, przygotowaniu posiłków, a także czuwali nad spokojnym snem naszych młodych gości. Dziękuję koordynatorowi P. Marii Mańkowskiej i aktywnie uczestniczącym w wydarzeniu, aż po blady świt bibliotekarzom, pracownikom administracji, obsługi: P. Danucie Szczepaniak, Patrycji Banasiak, Małgorzacie Staszak, Irenie Kaźmierczak, Stanisławowi Zdralkowi i Anecie Jaroszewskiej.