Nocne podchody z biblioteką w Rynarzewie

poniedziałek, 8.8.2016

W środę trzeciego sierpnia biblioteka w Rynarzewie przygotowała specjalną atrakcję dal dzieci: ” Noc w bibliotece” . Jednym z ciekawszych punktów zabawy były podchody po ulicach Rynarzewa, podczas których uczestnicy rozwiązywali różnego rodzaju zadania. Po obfitej kolacji wszyscy chwycili za książki i czytano do późnych godzin nocnych. Przerywnikami były gry i zabawy. W “Zabijaka” zagraliśmy na świeżym powietrzu o godz. 1.30. Miłą niespodzianką były racuchy z jabłkami przygotowane przez Adama o godz. 2.00. Humoru i apetytu nikomu nie brakowało. Warto dodać, ze ” Noc w bibliotece” to nie tylko płocha zabawa ale też nauka ważna dla dzieci nauka umiejętności komunikowania się, przełamywania swoich słabości, podniesienie poczucia swojej wartości przez możliwość sprawdzenia się. Całość przedsięwzięcia przygotowała kier. biblioteki Krystyna Zębała przy wsparciu Elżbiety Drobińskiej. Po trzech nocach w bibliotekach w Chomętowie, Rynarzewie i Samoklęskach Małych w ten piątek pora na finał z Zumbą w książnicy szubińskiej. Zapraszamy dzieci i młodzież.