Nocni poszukiwacze skarbów z Samoklęsk

wtorek, 5.7.2022

All-focus

Jest taka jedna noc najkrótsza w roku. To dobra okazja kultywowania starej tradycji zabaw i harców. Przy świetlicy wiejskiej i bibliotece w Samoklęskach Małych, w sobotę 2 lipca odbyła się nocna impreza dla dzieci i młodzieży pod nazwą Nocni detektywi i poszukiwacze skarbu. Na uczestników czekało wiele atrakcji. Należało odnaleźć skarb, do którego prowadziły kolejno rozwiązane zagadki, a radości i emocji przy tym było wiele. Magiczna noc pełna przygód i zabawy na długo zapadnie w pamięć dzieciom. Wszyscy chętnie uczestniczyli w grach zespołowych oraz zajęciach. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich przygotowały poczęstunek. Organizatorami imprezy byli: Koło Gospodyń Wiejskich, Sołtys i Rada Sołecka oraz Filia biblioteczna w Samoklęskach Małych. Gratulujemy organizatorom wspaniałego wydarzenia.