Ostatnie letnie zajęcia dla dzieci w szubińskiej bibliotece

piątek, 19.8.2022

W czwartek 18 sierpnia w szubińskiej bibliotece odbyły się ostatnie letnie zajęcia dla dzieci młodszych. Przez prawie daw miesiące dzieci doświadczały niekończących się zabaw, atrakcji. Były gry, zabawy w ogródku, zajęcia plastyczne, sprawnościowe, głośne czytanie bajek dla najmłodszych, quizy, budowanie zamków, zabawa w teatr, wymyślanie gier, spotkania z panem leśniczym, nauka wypiekania pizzy i wiele innych atrakcji. Do najciekawszych zaliczyć można pokaz mody w strojach bajkowych, wykonaniu dzieci. W ciągu zajęć nie zabrakło dobrego humoru, nawiązały się przyjaźnie wśród dzieci, a mamy mogły trochę odsapnąć. Zadbaliśmy o bezpieczeństwo uczestników zajęć oraz o napoje i smaczny poczęstunek. Dyrektor książnicy dziękuje dzieciom za liczny udział, rodzicom, że zechcieli skorzystać z naszej oferty. Osobiście dziękuję też pracownikom biblioteki za zaangażowanie w dodatkowe zajęcia. Szczególnie dziękuję pracownikowi Oddziału dla dzieci P. Justynie Nidzio głównej realizatorce zajęć i pracownikowi obsługi P. Agnieszce Baczyńskiej, bez, której nie wyobrażam sobie tak udanych zajęć wakacyjnych. Dyrektor RBP w Szubinie Mirosław Rzeszowski.