Piękny skok w Nowy Rok

wtorek, 2.1.2018

Biblioteka oraz Sołectwo Samoklęski Małe przygotowały spotkanie świąteczno-noworoczne dla dzieci, które było okazją do integracji oraz przedłużenia panującego klimatu świątecznego. Najmłodsi uczestnicy imprezy wykazali się znajomością tradycji świątecznych, rozwiązywali zagadki, chętnie uczestniczyli w zabawach karnawałowych. Nie zabrakło również Gwiazdora i śpiewu kolęd. Najaktywniejszym uczestnikom spotkania rozdano nagrody książkowe. Imprezę przygotowała i przeprowadziła kierownik filii P. Grażyna Gabryszewska. W Bibliotece w Chomętowie na prośbę czytelniczek odbyło się kolejne spotkanie z wizażystką Agatą Przybylską. Tematem przewodnim spotkania był „dzienny makijaż” . Pani Agata pokazywała i odpowiadała na pytania jak w krótkim czasie przygotować makijaż na co dzień, aby poprawić swój wygląd. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. Uczestniczki wyszły umalowane z nowy zasobem wiedzy jak dobrze i szybko zrobić makijaż. Spotkanie zorganizowała kierowniczka biblioteki P. Sylwia Klim.