Pożegnania lata z biblioteką ….. a może tylko wakacji?

piątek, 8.9.2023

Dzieci wspólnie z szubińską biblioteką pożegnały lato, a może tylko wakacje. Wszyscy bawili się świetnie: były zabawy suchym lodem, przeciąganie liny, kolorowa płachta z kuleczkami, fontanna z czekoladą, gry i zabawy zręcznościowe, oraz wiele pyszności w tym najprawdziwsza fontanna z czekoladą. Nie mogło zabraknąć plecenia warkoczyków i tatuaży. Te stoiska miały szalone wzięcie. Wszystko zanurzone było w radosnej, serdecznej atmosferze rodzinnej zabawy. Wsparła nas w tym dziele Animilandia. Dyrekcja biblioteki bardzo dziękuje wszystkim pracownikom i p. stażystce za włożenie ogromu pracy by festyn dla dzieci udał się. Było warto! Dziękujemy też Wam wszystkim: dzieciom, rodzicom, opiekunom, za Waszą obecność i wspólną zabawę. Moi drodzy do zobaczenia na festynie za rok, a już dzisiaj zapraszamy Was do wypożyczania książek i udziału w naszych imprezach.