Pożegnanie wakacji w bibliotece w Chomętowie

poniedziałek, 25.8.2014

W piątek, 22.08.2014 r., w bibliotece w Chomętowie, odbyły się ostatnie wakacyjne zajęcia dla dzieci z programu “Zaczarowana Biblioteka”. Tematem zajęć było życie Indian. Dzieci wykonały pióropusze, a następnie na dużym arkuszu papieru farbkami malowały indiańską wioskę. Ponadto dla wszystkich dzieci przygotowany został słodki poczęstunek i upominki za uczestnictwo w zajęciach.

Uczestnicy letnich spotkań w bibliotece mieli okazję twórczo spędzić czas, poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, a przy tym dobrze się bawić. Zajęcia odbywały się dwa razy w tygodniu, prowadziła je bibliotekarka Marta Szczepaniak. Łącznie bibliotekę odwiedziło 116 dzieci. Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w zajęciach wakacyjnych w bibliotece.

Rejonowa Biblioteka Publiczna w Szubinie
Filia w Chomętowie