“Prosto z Ulicy” czeka na Was!

sobota, 10.9.2016

Prosto z Ulicy to pierwsza w tym sezonie wystawa grupy Flesz. Czternastu  fotografików pokazało 44 prace.  Ich różnorodność była jedynym wspólnym mianownikiem pokazanych obrazów. Bogactwo doznań i refleksji  autorów zdjęć pozwoliła nam podziwiać pejzaże, interakcje ludzkie, pomniki przyrody i wspaniałe budowle i oczywiście drzwi oraz bramy. Najwięcej uwagi przykuwała jednak egzotyka  Kuby ukazana na zdjęciach Iwony Dudek autorki zamieszczonego na naszej stronie fotoreportażu z wystawy. W piątkowy wieczór swoje zdjęcia pokazali: Iwona Dudek, Małgorzata Junyk, Natalia Jaroszewska, Agata Januszewska, Dorota Magdziarz, Małgorzata Staszak, Kamil Libront, Tomasz Leśniewski , Jarosław Junyk,  Roman Nawrocki, Marek Nikodem, Tadeusz Drobiński , Mirosław Rzeszowski i Andrzej Wrona Otwarcie ekspozycji zbiegło się też z przyjęciem do grupy dwojga nowych członkiń: Alicji Horbatiuk i Julii Trela. Należy spodziewać się  więc  nowych jeszcze ciekawszych wystaw wzbogaconych o talenty obu pań.Otwarta w piątek wystawa czynna będzie w godzinach pracy biblioteki do połowy października. Zapraszamy do  spojrzenia na obrazy prosto z ulicy.

Foto DK