Przedszkolaki odwiedzają bibliotekę w Zamościu

wtorek, 29.1.2019

W ostatnim dniu ferii RBP Filia w Zamościu wspólnie z P. Natalią Brzezińską-Kupską nauczycielką z Przedszkola Niepublicznego „IGUŚ” w Zamościu zorganizowała „Spotkanie z książką w bibliotece”. Grupa przedszkolaków odwiedziła filię w Zamościu. Dzieci dowiedziały się jak działa biblioteka i czym różni się od księgarni. Jak należy traktować książki. Oglądały książeczki dla dzieci, słuchały wierszy. Rozwiązywały zagadki związane z tytułami bajek i wierszyków dla dzieci. Następnie rysowały ulubionego bohatera bajek. Spotkanie zakończono wręczeniem drobnych upominków i słodyczy. W poprzednim tygodniu w filii odbywały się zajęcia plastyczne między innymi dzieci robiły zakładki do książek, ozdobne kartki z okazji dnia babci i dziadka. Uczestnicy mogli korzystać z książek i gier. Zajęcia zorganizowała kierownik filii P. Mariola Sawicka.