Sokrates Cafe znalazł swoje miejsce w szubińskiej bibliotece:)

czwartek, 17.2.2022

Dzięki inicjatywie P. Katarzyny Baszak w naszej książnicy zainaugurowaliśmy działalność grupy dyskusyjnej Sokrates Cafe. Otwierającym tematem było zagadnienie: „ O co pytamy”. Dyskusja trwała ponad godzinę i doszliśmy do wniosku, że inicjatywa działania takiej grupy jest bardzo zasadna. Zważywszy ten fakt zapraszamy Państwa na drugie spotkanie Sokrates Cafe w szubińskiej bibliotece, w piątek 18 marca o 18:00. Tematem naszych rozważań będzie zagadnienie jak widzimy świat. Dyskusje poprzedzi wprowadzenie dr. filozofii P. Marcina Pełki. Spotkanie adresowane jest do wszystkich, którzy zadają sobie egzystencjalne pytania. Nie musicie państwo posiadać tytułów naukowych ani znać się na filozofii. Wystarczy lubić tę dziedzinę wiedzy. Zapraszamy!