Spotkanie z Jeżykiem i jego przyjaciółmi z Zielonego Gaju

wtorek, 20.7.2021

W poniedziałek 19 lipca w szubińskiej bibliotece odbył się spektakl teatralny dla dzieci pod tytułem „Jeżyk i przyjaciele z Zielonego Gaju” studia Małe Formy Teatralne Widowisko z Krakowa. Dzieci żywiołowo reagowały i emocjonalnie przeżywały przygody mieszkańców Zielonego Gaju.

Mali wielbiciele teatru zostali zaproszeni przez aktorów na przyjęcie urodzinowe zajączka i pomagali w jego organizacji między innymi w poszukiwaniu przepisu na marchewkowe ciasto urodzinowe. Dzieci przypomniały sobie o roli magicznych słów: proszę, dziękuję, przyjaźń, dzielenie się, zatańczyły też i zaśpiewały zajączkowi „sto lat”. Zabawa była przednia, dzieci z uśmiechem na ustach opuściły mury biblioteki.

Pracownicy biblioteki dziękują za przyjęcie zaproszenia przez dzieci ze szkół, przedszkoli i naszego miasta.