Sukces Julii i światło w obrazach

poniedziałek, 26.10.2015

“Światło” członków Klubu Miłośników Fotografii Flesz i “Moje chwile” Julii Treli to dwie premiery nowych wystaw fotograficznych w naszej bibliotece. Zdjęcia ze światłem w roli głównej autorstwa Iwony Dudek, Andrzeja Wrony, Małgorzaty Staszak, Marka Nikodema, Natalii Jaroszewskiej, Mirosława Rzeszowskiego, Tomasza Leśniewskiego, Krzysztofa Suszka i Jarosława Junyka. Zdjęcia można oglądać w galerii Flesz na parterze biblioteki. Światło nie przypadkiem jest tematem wystawy, bowiem decyzją ONZ 2015 rok jest  Międzynarodowym Rokiem Światła. Na pierwszym piętrze, w galerii debiutów, pokazała z sukcesem swoje portrety Julia Trela, niezwykle uzdolniona gimnazjalistka z Kowalewa. Połączenie dwóch wernisaży zaowocowało sukcesem frekwencyjnym. Obie wystawy oglądać można od piątku 23 października 2015 roku przez miesiąc. Zapraszamy!

fot. RBP w Szubinie

Dyrektor Rejonowej Biblioteki Publicznej w Szubinie