Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

poniedziałek, 24.4.2023

23 kwietnia miał miejsce Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich obchodzony z inicjatywy UNESCO. Z tej okazji, dnia następnego,w poniedziałek odwiedziły szubińską bibliotekę dzieci z niepublicznego przedszkola Słoneczko. Przedszkolaki, pod przewodnictwem bibliotekarki, P. Hanny Werbickiej odbyły wycieczkę po całej bibliotece. Niezmiennie zainteresowanie dzieci budziła nasza biała lokomotywa ale pierwszeństwo tego dnia miały książki. Dzieci z grupy Misiów wysłuchały fragmentów bajek i dowiedziały się jakie mamy dla nich ciekawe książki. Na pożegnanie każde dziecko otrzymało słodkiego lizaka. Liczymy, że wrócicie do nas z rodzicami po ciekawe lektury. Zajęcia przygotowała i przeprowadziła bibliotekarka P. Hanna Werbicka.