Święto Babci i Dziadka w Chomętowie

niedziela, 26.1.2020

W niedzielę 26 stycznia Sołectwo Chomętowo przy współudziale Biblioteki i Świetlicy Wiejskiej zorganizowały spotkanie z okazji Dnia Seniora. W części artystycznej wystąpiły dzieci z kółka teatralnego działającego przy świetlicy prowadzonego przez Panią Jolę Słowik i Katarzynę Katafiasz z bajką „Brzydkie Kaczątko”. Następnie panie z KGW przedstawiły bajkę „Kopciuszek” przygotowaną przez panią Elżbietę Wendland. Seniorzy nagrodzili gromkimi brawami występujących aktorów. Uroczyste spotkanie trwało do późnych godzin popołudniowych, było również wspaniałą okazją do rozmów i wspomnień przy kawie i cieście. Na pożegnanie wszyscy Seniorzy otrzymali drobne upominki wykonane przez dzieci na zajęciach prowadzonych przez Panią Sylwię Klim i Beatę Nitka.