Tanecznie i sportowo w Samoklęskach Małych

wtorek, 5.8.2014

W ramach projektu „Zaczarowana biblioteka” w Filii bibliotecznej w Samoklęskach Małych na dzieci i młodzież czeka wiele atrakcji. Odbywają się zajęcia taneczne, plastyczne oraz zabawy plenerowe. 12 sierpnia o godz.15-tej zapraszamy młodzież na zajęcia interpersonalne z socjoterapeutą. służące lepszemu samopoznaniu, poprawie komunikacji w grupie, usprawnienia pracy w zespole, poznaniu nieagresywnych form rywalizacji i współdziałania. Dzieci w wieku 6-12 lat mogą wziąć udział w konkursie plastycznym ph..: „Mój świat”. Uczestnicy zajęć w bibliotece otrzymują napoje oraz słodki poczęstunek. Projekt sfinansowany został ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach Programu Rozwoju Bibliotek.

Rejonowa Biblioteka Publiczna w Szubinie
Filia w Samoklęskach Małych