Te Co Skaczą i Fruwają

piątek, 6.4.2018

Początek kwietnia przyniósł aż dwie wystawy fotograficzne w szubińskiej bibliotece. Wernisaż wystawy zbiorowej pod wdzięcznym tytułem:
” Te Co Skaczą i Fruwają” dał możliwość popisania się fotografów pięknymi ujęciami  ptaków ale też dzikiej zwierzyny i tej bardzo domowej. Zdjęcia swoje w tej sekcji wystawili: Dorota Magdziarz, Małgorzata Staszak, Iwona Dudek, Alicja Horbatiuk, Kamila Niedzwiecka, Krzysztof Suszek, Mirosław Rzeszowski, Tomasz Leśniewski, Tadeusz Drobiński, Andrzej Wrona i debiutujący bardzo udanie w grupie Damian Ziółkowski. Po nasyceniu oczu m.in. szybującym orłem czy wylatującym z dziupli dzięciołem oraz bajecznie kolorowymi papugami udaliśmy się na piętro by podziwiać wystawę indywidualną  Małgorzaty Staszak współzałożycielki grupy Flesz. Nasza koleżanka pokazała najlepsze spośród swoich prac z ostatnich kilku lat. Ekspozycję Małgorzaty Staszak wyróżnia też to że każde z pokazywanych fotografii jest wystawione na sprzedaż. Z racji dużego zainteresowania tą wystawą przedłużamy termin jej ekspozycji do 25 kwietnia br. Wystawa zbiorowa czynna będzie do końca maja w godzinach pracy biblioteki. Zapraszamy do oglądania obu ekspozycji.