“Wakacje w Bibliotece ” na finiszu

wtorek, 29.8.2017

Dobiega końca wakacyjna akcja pt. ” Lato w Bibliotece”  wspierana przez Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Szubinie. Jednym z ostatnich  zajęć był warsztat profilaktyczny  przeprowadzony w bibliotece, w Samoklęskach Małych przez dyrektora RBP w Szubinie i za razem socjoterapeutę. Tematem środowych zajęć były zagrożenia jakie niesie z sobą alkohol i środki odurzające oraz sposoby radzenia sobie z presją rówieśników na ich używanie.   We wrześniu odbędzie się jeszcze wernisaż nagrodzonych prac plastycznych w  wakacyjnym konkursie plastycznym pt. ” Mój Świat Bez Alkoholu i Narkotyków”. Ogół zajęć realizowanych w oddziale dla dzieci oraz sześciu wiejskich filiach bibliotecznych skierowany był do dzieci młodszych. Dziękujemy dzieciom za udział a rodzicom za zaufanie.