Warsztaty kulinarne w szubińskiej bibliotece

czwartek, 14.7.2022

W kolejnym tygodniu wakacji, w szubińskiej bibliotece zorganizowane zostały warsztaty kulinarne, które poprowadził Pan Krzysztof Chuderewicz z pizzerii „Pizzeria pod Kredensem”.
Nasz gość specjalny zdradził dzieciom na czym polega proces tworzenia i pieczenia pizzy, opowiedział o jej składnikach. Następnie pod czujnym okiem Pana Krzysztofa wspólnie zabraliśmy się do pieczenia pizzy, które później z wielkim apetytem zostały spałaszowane przez uczestników naszych zajęć.
Dyrektor i pracownicy Rejonowej Biblioteki Publicznej w Szubinie bardzo dziękują Panu Krzysztofowi Chuderewiczowi z “Pizzerii pod Kredensem” za przygotowanie i przeprowadzenie zajęć. Było bardzo smacznie i wesoło 🙂
W tym samym dniu dzieci wykonywały także swoje pizze z papieru. Przez cały tydzień uczestnicy zajęć mogli również wysłuchać bajek, które dzielnie czytał im Mikołaj a także pobawić się w naszym bibliotecznym ogródku.

Dziękujemy za tak liczną frekwencję i do zobaczenia we wtorek na kolejnych zajęciach 😉.