Wernisaż Sylwii Okrój i Wiktora Święcichowskiego

piątek, 5.5.2023

Kwiaty i łąki wychodzące z kadru swą bujnością, to domena zdjęć Sylwia Okrój członkini bydgoskiej grupy fotograficznej Fotoaktywni.pl.. Fascynuje mnie pzryroda i  to pokazałam na zdjęciach.- Fotografia dla mnie to sztuka i pasja, która dzięki zdjęciom pozwala zatrzymać ulotność chwili otaczającego mnie świata.-wyznała współautorka wystawy w szubińskiej bibliotece.Drugim bohaterem wieczoru był fotografik Wiktor Święcichowski, który tak się przedstawił – Pierwsze kroki w fotografii stawiałem z kompaktowym Canonem. W latach 2011-2012 zrobiłem dyplom Bydgoskiej Akademii Fotografii. Poznałem wtedy wiele różnych dziedzin fotografii i tajniki tradycyjnej i cyfrowej ciemni. Od 2015 roku należę do Grupy Miłośników Kadru (GMK) w Bydgoszczy. – Temat, który prezentuję: Przenikanie światów, jest odzwierciedleniem tego, w jakich kierunkach rozwija się tkanka miejska Bydgoszczy. 5. maja na wernisażu wystawy w szubińskiej bibliotece pojawiło się wielu gości z Bydgoszczy. Dziękujemy! Wystawę Sylwii i Wiktora można oglądać w szubińskiej bibliotece do polowy sierpnia w godzinach pracy placówki. Zapraszamy.