Wyspa kultury i rekreacji w Samoklęskach

poniedziałek, 31.7.2017

Rejonowa Biblioteka Publiczna w Szubinie, Filia Biblioteczna w Samoklęskach Małych zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia wakacyjne w ramach akcji „Lato z biblioteką” dofinansowanej przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Szubinie. Młodym czytelnikom proponujemy różnorodne zajęcia i zabawy. W programie tegorocznych wakacji na pewno nie zabraknie ciekawej lektury i zabaw ze „słowem pisanym”. Ponadto odbywają się zajęcia plastyczne, ruchowe, gry i zabawy świetlicowe. Uczestnicy spotkań będą mieli okazje zaprezentować swoje umiejętności plastyczne podczas konkursu plastycznego pt. „Mój świat bez alkoholu i narkotyków”. Planowana jest również „Noc w bibliotece” oraz spotkanie z socjoterapeutą, który przeprowadzi warsztaty dotyczące zdrowego stylu życia. Dzieci pozyskają wiedzę na temat natury uzależnień oraz zagrożeń z nich wynikających. Uczestnicy zajęć w bibliotece otrzymują napoje i słodycze. Spotkania pozwalają nie tylko miło i ciekawie spędzić czas, ale również poszerzyć wiedzę oraz pobudzić wyobraźnię i fantazję dzieci. Zajęcia przygotowuje i realizuje kierowniczka filii P. Grażyna Gabryszewska.