Zaglądamy do Ośrodka Zdrowia w Chomętowie

piątek, 9.8.2019

Zajęcia wakacyjne w Chomętowie trwają. Kolejną trakcją dla dzieci były odwiedziny w miejscowym ośrodku zdrowia. Uczestnicy zajęć spotkali się z panią pielęgniarką. Pani Irena opowiedziała na czym polega jej pracy. Wiele radości sprawiło dzieciom ważenie i mierzenie się. Na koniec spotkania dzieci zadawały pytania, na które otrzymały wyczerpujące odpowiedzi. W tym tygodniu bibliotekę odwiedziły też dzieci z Przedszkola „Iguś” w Chomętowie. W czasie spotkania bibliotekarką przeczytała przedszkolakom bajkę o psach które niosą pomoc każdemu w potrzebie. Następnie uczestnicy spotkania rysowali ulubione postacie z bajki i zapoznawali się z książkami przeznaczonymi dla nich. Całość zajęć przygotowała i przeprowadziła kierownik filii bibliotecznej P. Sylwia Klim.