Zakończenie ferii zimowych w Chomętowie

wtorek, 28.2.2012

W czasie ferii zimowych Biblioteka i Świetlica wiejska w Chomętowie organizowały zajęcia dla dzieci. Były walentynki, a także bal przebierańców. Nie zabrakło zajęć literacko – plastycznych, na których uczestnicy wykonywali pejzaże zimy z białego papieru, kredy, waty i krepy. Przy tym zadaniu wykazały się świetną wyobraźnią. Prace te zostały wywieszone na wystawie, którą można podziwiać w holu  Biblioteki. Natomiast w dalszej części spotkania dzieci czytały opowiadania Marii Kownackiej o zimie i jej urokach. Nie zabrakło także zabaw i gier planszowych.

W ostatnim dniu ferii odbył się konkurs “Mam talent”. W tym dniu, dzieci zaprezentowały swoje zdolności. Śpiewano piosenki, był pokaz karate, a także skecz. Nagrodą za udział w konkursie był drobny upominek. W czasie spotkań uczestnicy otrzymywali słodki poczęstunek i napoje.

Sponsorami słodyczy i upominków byli: Rejonowa Biblioteka w Szubinie i Rada Sołecka Wsi Chomętowo, której serdecznie dziękujemy.

Rejonowa Biblioteka Publiczna w Szubinie
Filia w Chomętowie