Zima wkoło jest wesoło – biblioteka w Samoklęskach Małych

poniedziałek, 14.2.2011

Ferie zimowe to świetna okazja dla dzieci i młodzieży aby wypocząć i nabrać sił do nauki. Trwały one bardzo krótko, dlatego warto było spędzić je aktywnie, z książką i nie tylko! W Filii bibliotecznej w Samoklęskach Małych podczas tegorocznych ferii zimowych czekało na najmłodszych wiele atrakcyjnych propozycji, rozmaitych imprez czytelniczych. W programie były m.in.: zajęcia sportowo-rekreacyjne, plastyczne, muzyczno-ruchowe, literackie, zabawy integracyjne. “Zimowe pejzaże” – pod takim hasłem dzieci za pomocą białej farby i plasteliny przedstawiły zimowy krajobraz. Zwycięzcami turnieju tenisa stołowego o Puchar Sołtysa zostali: Hubert Gabryszewski, Kamil Nowak, Mikołaj Guzek. Podczas pobytu uczestnicy zajęć otrzymali ciepłą herbatę, napoje oraz słodycze.

Rejonowa Biblioteka Publiczna w Szubinie
Filia w Samoklęskach Małych